Irish Radio Stations
Menu
Search

Radio station

Radio ÇABRATI

Radio ÇABRATI

Country: Albania
Genre:Folk, Documentary
Website:
Phone:+4367763767056
Rating:
External Live StreamFormatBitrate
http://46.4.104.253:9988/listen.plsmp364

Music, documentary, humor, literature, folklore ...

Radio Çabrati sjell gjithçka për kënaqësinë tuaj, muzikë të përzgjedhur shqiptare, emisione argetuese, emisione për artin dhe letërsinë, emisione për mërgatën, emisione bashkëbisedimi me dëgjues dhe personalitete të ndryshme.

Comments

Add comment »
Radio e juaj më pelqen, e ndëgjoj me kujdes, sigurisht me kohë do të jeni më të miret
Ju lutem na leshoni kengen 24 Pashallar.Ju jershendes
Mirembrema miqve te mi dhe suksese ne vazhdimin e emisionit
Kenaqesi t degjosh t madhen liljana kondakci persh mga italia
Hi I love Arjana’s show but we can hear her show now. From USA. Can u guys turn it on.
Pershendetje radio cabrati shume emision i bukur ju degjoj me kensqesi suksese tè metejshme
Urime dhe suksese ,nga Ipswich Suffolk UK
Pershendetje nga Greqia .Urime dhe suksese!
pershendetje nga famila RRYCKA, urime edhe suksese nga anglia
pse spo muj mu lidh me juve ne tel qe e keni dhene
Shka jeni kap bre me Turqisht a pak po ju doken 500 vjet robni pi tyne a?
Nga Zvicra i pershendes Vllaznit dhe Motrat me Familjet e tyre me kengen 24 Pashallar .Gjitashtu pershendes stafin tuaj qe na knaqet me muzik te shkelqyshme.
Bravo,Muzik shume e mire vetem keshtu vazhdoni.Ju pershendes
Mirdita:jam ndegjues i rregullt i Radio Qabratit sepse a ne mahall te Gerqarve jam rritur, mirpo qdo dite este e nojenta muzik i njejti program.Kjo e ban monotone kete radio she i humbe ndegjuest qe i ka pas.Ju persende nga Zvicra.
Bukur psikologen
This is the first time I have listened to your station and I am enjoying it.