Irish Radio Stations
Menu
Search

Radio station

Listen live to the Radio Dukagjini 99,7 - Priština radio station online now.

Radio Dukagjini

Country: Albania
Genre:Adult contemporary, Pop, Variety
Website:
Phone:038 248 142
Rating:
External Live StreamFormatBitrate
https://s2.voscast.com:8825/radiodukagjini.m3ump3192

Listen Live to the Radio Dukagjini 99,7 music radio station streaming free online from Priština, Kosovo.

Radio station Radio Dukagjini 99,7 plays Adult centemporary, pop, variety 24 hours per day, 7 days per week.

Tune in Radio Dukagjini live from Priština, Kosovo and enjoy great music.


Comments

Add comment »
mirmengjes,ju ndegjoj,qdo dite keni tema interesante ju uroj fund jave te kenshme
kam nje lutje a kishit mujt me lshu nje kang te Ismet Pejes, Robi plaket kur don vet
a doni e ja nis me lshu muzik a hiq
Pershendetje te gjitheve e posaqerisht personat me iniscialet M dhe E koleget e mita ma te mdhejt
O ti Sadriiiiii, po miree e keee
Pershendetje te gjitheve jeni 1sh ne rajon
Your voscast stream is not going to work. The message is "network error". Cab anyone fix this?
SJENI TE VETMIT POR JENI MA TE MIRT
Pershendetje radar si ka mundesi tju contaktoi nepermes telefonit.unë jetoi ne kroaci por nok kam qasje ne ndonjeren mundesi nr telefoni apo vber whattsup.flm per mirkuptim
Nje nr kontakti direct ne radar munsisht ju pershendes
Pershendetje nga Gjermania, ju lutem na tregoni nr e telefonit, Faleminderit
mirmengjes edhe juve prej kuwaiti
Degjoheni shume dobet
Degjohet shum dobet nje lloj alarmi gjitheher
super
ja vlen i bohet si gell